Chcesz nauczyć się języka niemieckiego? Możesz zrobić to zdalnie z Norwidem

2020-04-21 9:18
zdalny niemiecki
Autor: pixabay.com

Nauka języka niemieckiego zupełnie za darmo! Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze prowadzi indywidualne lekcje online za pośrednictwem Skype'a. Więcej w artykule.

Czas izolacji można wykorzystać pożytecznie. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze wychodzi z propozycją do wszystkich lubuszan. Każdy chętny może wziąć udział w zdalnych lekcjach nauki języka niemieckiego. Są one prowadzone przez Skype. 

Zdalny niemiecki prowadzony przez naszych pracowników cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wciąż jeszcze można się zapisać. Są to konwersacje, konsultacje oraz korepetycje, w zależności od potrzeb uczestników. 

Mówi Anna Urbańska z Norwida. Znajdzie się również coś dla tych, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego.

Biblioteka obcojęzyczna zachęca do nauki języków obcych. W każdy poniedziałek na facebookowym profilu pojawiają się cenne wskazówki dla osób, które chcą nauczyć się języka angielskiego. 

Dodaje Urbańska. Na zajęcia online z języka niemieckiego można zapisywać się drogą mailową.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE