Charytatywny bieg Ultramiasteczko50 już niebawem!

2021-12-20 8:15
bieg
Autor: pexels.com

Lubuscy biegacze - szykuje się wymagający trening! Charytatywny bieg treningowy Ultramiasteczko 50 odbędzie się w gminie Nowe Miasteczko, do pokonania będzie 50 km, a to wszystko w szczytnym celu, żeby pomóc ciężko choremu Kubie Krysiakowi.

To okazja do aktywności fizycznej, ale przede wszystkim pomagania! W marcu odbędzie się charytatywny bieg treningowy Ultramiasteczko 50. Biegacze będą mieli do pokonania 50 km wokół gminy Nowe Miasteczko, a więc przygotowania do pokonania trasy warto zacząć już dziś.

Quiz „Dzieciństwo w PRL” - niezapomniane smaki

Pytanie 1 z 10
Coś sypkiego, musującego i kwaśnego w małej papierowej torebce:

Bieg jest skierowany do biegaczy raczej wytrawnych, którzy już mają staż biegowy. Biegniemy truchtem, jednak kondycyjnie trzeba być przygotowanym. 

Mówi Maciej Gryczyński, współorganizator biegu. Pieniądze zebrane w ramach biegu zostaną przekazane na leczenie ciężko chorego Kuby Krysiaka.

Dodatkowo każdy będzie mógł również kupić część trasy biegowej. 50 km zostało podzielonych na 100 metrowe odcinki. Każdy z nich będzie kosztować 10 zł. Zapisy oraz licytacje trasy mają ruszyć na początku przyszłego roku - 5 stycznia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE