Zwierzyniec: Rockowisko 2021

2021-07-14 14:11
Rockowisko Zwierzyniec 2021
Autor: Rockowisko Zwierzyniec 2021

Po roku przerwy Rockowisko Zwierzyniec powraca. 16- 17 lipca w Parku Środowiskowym odbędzie się VI edycja tego festiwalu.

Jeżeli lubicie ciężkie klimaty, nie może Was zabraknąć w Zwierzyńcu. W najbliższy piątek i sobotę, 16 i 17 lipca w Parku Środowiskowym odbędzie się Rockowisko Zwierzyniec 2021.

Zachęcam gorąco do udziału w naszej sztandarowej imprezie, czyli Rockowisku Zwierzyniec, wszystkich tych, którzy w tych dniach odwiedzą Zwierzyniec i będą chcieli spędzić wieczór wśród bardzo mocnego uderzenia. Impreza stała się już synonimem takich właśnie mocnych brzmień. Oczywiście wszystko będzie się odbywało z zachowaniem rygorów sanitarnych. — mówi Edyta Sadło dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu.

To już VI edycja festiwalu, na scenie wystąpią m.in Illusion, The Sixpounder i Luxtorpeda. Szczegółowy rozkład jazdy znajdziecie na Rockowisko Zwierzyniec 2021

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE