Zwierzyniec: Dni Zwierzyńca 26-27. czerwca

2021-06-18 16:32
Dni zwierzyńca
Autor: UM Zwierzyniec

Koncerty, spektakle, rajd rowerowy i spotkanie z kabaretem - to propozycje dla mieszkańców i turystów przygotowane na Dni Zwierzyńca 2021.

Jedno z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych miejsc na Roztoczu, czyli Zwierzyniec już w pierwszy weekend wakacji        (26. - 27. czerwca) zaprasza na Dni Zwierzyńca. Wydarzenie rozpocznie cały cykl wydarzeń kulturalnych zaplanowanych na czas tegorocznego lata.

Koncerty, które odbędą się 26. czerwca to będą koncerty w amfiteatrze. Pierwszy w wykonaniu Innego Kwartetu z Zamościa. Drugi koncert to będzie jazzowa interpretacja muzyki rozrywkowej, a konkretnie The Beatles na jazzowo. 27. czerwca zapraszamy na rajd rowerowy "Szlakiem zrzutów alianckich"; spektakl dla dzieci o godzinie 18:00 także w amfiteatrze. A o godzinie 19:00 zapraszamy na spotkanie z Kabaretem z Konopi. — mówi Edyta Sadło, dyrektor miejskiego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej.

Amfiteatr w Parku Środowiskowym z zachowaniem ograniczeń sanitarnych, może pomieścić około 250 osób. Wszystkie szczegóły dotyczące tych  imprez znajdują się na stronie kultura-zwierzyniec.pl i na Facebooku  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE