Zamość: Zaginęła Karolina Walas. Policja prosi o pomoc

2021-12-01 8:50
zamość
Autor: KMP Zamość

17- latka zaginęła 24 listopada. Dziewczyna wyszła do szkoły, była na lekcjach, poszła na praktyki. Do domu jednak nie wróciła. Do dzisiaj nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona to 17- letnia mieszkanka gminy Adamów.

- Zaginiona w dniu 24 listopada rano wyszła z domu i pojechała do szkoły w Zamościu. Po zajęciach lekcyjnych udała się na praktyki. Do domu miała wrócić tego samego dnia około godziny 18:00. Do chwili obecnej nie dotarła jednak do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała również kontaktu z rodziną.Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu. Informacje można przekazywać (również anonimowo) dzwoniąc na numery: 47 815 13 38, 47 815 19 00 lub za pośrednictwem numeru alarmowego 112. W sprawie zaginięcia Karoliny Walas można także kontaktować się z najbliższą jednostką policji - informuje rzecznik prasowy zamojskiej policji- Dorota Krukowska- Bubiło.

Dziewczyna ma  165 centymetrów wzrostu , szczupłą budowę ciała, włosy ciemnobrązowe, proste  sięgające do ramion. Karolina była ubrana w białą pikowaną kurtkę z kapturem, czarne dresowe spodnie oraz ciemne sportowe buty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE