Zamość: Wędrująca Estrada

2022-07-22 15:44
Wędrująca Estrada 2022
Autor: Zamojski Dom Kultury

Cztery zamojskie osiedla i mnóstwo atrakcji, czyli Wędrująca Estrada - postaw na rodzinę 2022. Wydarzenie, które przychodzi do mieszkańców i proponuje ciekawe spotkania - ze sportem, z książką, z teatrem i dobrą zabawą.

Plenerowe wydarzenie, na które czekają zwłaszcza młodzi mieszkańcy Zamościa wkrótce zawita na miejskich osiedlach.

Plan Wędrującej Estrady - postaw na rodzinę 2022 jest następujący: 26 lipca osiedle Rataja, 27 lipca - osiedle Nowe Miasto. Tydzień później, czyli 2 sierpnia os. Promyk, a 3 sierpnia to spotkanie z mieszkańcami na os. Orzeszkowej.

O tym co w tym roku czeka na uczestników mówi Joanna Bilska-Pawłowska z Zamojskiego Domu Kultury:

Podstawa tego wydarzenia są działania profilaktyczne, możliwość uzyskania porad, podzielenia się swoimi problemami. Ale jest to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy, takiej podszytej edukacją, tym żeby uczestnicy tej zabawy czegoś się dowiedzieli, czegoś się nauczyli. Chcemy promować zdrowy styl życia, więc zawsze obecne są wydarzenia sportowe, konkursy, gry. Nie może zabraknąć również nowości - w tym roku będzie lepienie z gliny, warsztaty z książką oraz pleciemy makramy. I na te wydarzenia należy się zapisać, oczywiście Estrada jest wydarzeniem bezpłatnym, ale te warsztaty wymagają wcześniejszych zapisów, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Nie może też zabraknąć elementu finałowego, czyli spektaklu. W tym roku będzie gościł u nas Teatr Chrząszcz w Trzcinie oraz Teatr Małe Mi.

Każdy też będzie mógł zapleść sobie warkoczyki lub pomalować twarz w wybrany przez siebie wzór. Nowością będą specjalne vouchery na te atrakcje. Szczegóły dotyczące zdobycia tych voucherów i samego wydarzenia szukajcie na stronie i Facebooku Zamojskiego Domu Kultury.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE