Zamość: Przywłaszczyła portfel. Policja teraz ją szuka

2021-12-03 15:52
zamość
Autor: KMP Zamość

Zamojska policja prosi o kontakt w sprawie kobiety która w lokalu totalizatora sportowego w Zamościu zabrała leżący na półce portfel. Zdarzenie nagrały kamery. Opublikowano wizerunek kobiety.

- Kobieta szóstego września bieżącego roku w trakcie pobytu w punkcie totalizatora sportowego mieszczącego się w domu handlowym przy ulicy Reja w Zamościu zabrała pozostawiony na półce pod ladą portfel. O przywłaszczeniu powiadomił policjantów mieszkaniec Zamościa. Powiedział, że w kolekturze za zakłady płacił gotówką. Z portfela wyjął banknot, następnie odłożył portfel na półkę przy okienku, aby z kieszeni wyjąć drobne pieniądze. Po zapłaceniu wyszedł na zewnątrz zapominając o zabraniu portfela. Godzinę później płacąc w innym sklepie zorientował się, że nie ma portfela. Wrócił do punktu, jednak zguby już tam nie było. W portfelu był dowód osobisty, prawo jazdy oraz pieniądze w kwocie 600 złotych. Kilka godzin później portfel z dokumentami, ale bez pieniędzy został odnaleziony przez pracownika ochrony galerii handlowej przy ulicy Lubelskiej.  Policjanci zabezpieczyli monitoring. Wynika z niego, że przywłaszczenia dokonała kobieta ubrana w bluzkę w paski, ciemny bezrękawnik z kapturem, ciemne spodnie i białe sportowe buty. Kobieta ma upięte w kok długie włosy w ciemnym kolorze- informuje rzecznik prasowy zamojskiej policji- Dorota Krukowska- Bubiło.

W tej sprawie można kontaktować się z zamojską jednostką policji, osobiście, telefonicznie i mailowo. Można to też zrobić anonimowo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE