Zamość: Policja szuka sprawcy wypadku

2021-09-22 17:10
Policja Zamość
Autor: policja.gov.pl

We wtorek (21 września) na Starówce w Zamościu samochód potrącił dwie starsze kobiety. Mundurowi proszą o kontakt świadków tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło we wtorek (21 września) około godziny 12:OO na ulicy Staszica w Zamościu. Komenda Miejska Policji w Zamościu prosi o kontakt, które widziały to potrącenie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Renault Master koloru białego cofając potrącił idące tamtędy dwie kobiety. W wyniku uderzenia przez samochód mieszkanki Zamościa w wieku 81 i 84 lat upadły na jezdnię. Kierujący renault zatrzymał się, wysiadł z samochodu i zapytał poszkodowane, czy nic się im nie stało. Będące w szoku kobiety oświadczyły, że nie, wtedy kierujący renault odjechał. Jednak po chwili zaczęły odczuwać dolegliwości bólowe. Mąż jednej z nich, który przyjechał na miejsce wypadku zawiózł je do szpitala. Po badaniach okazało się, że 81-latka w wyniku upadku na jezdnię doznała obrażeń ciała. Natomiast jej starsza koleżanka wyszła ze zdarzenia z ogólnymi potłuczeniami. — informuje oficer prasowy KMP w Zamościu Dorota Krukowska-Bubiło.

Kierujący renault proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, przy ulicy Wyszyńskiego 2. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia mogą kierować informacje pod numer telefonu 47 815 14 22 (do 15:30) bądź całodobowo 47 815 19 00. Można zadzwonić także na numer 112 lub zgłosić się w tej sprawie osobiście do najbliższej jednostki policji.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE