Zamość: Dzień Dziecka w Parku Miejskim

2021-05-25 11:32
Bądźmy jak dzieci
Autor: Urząd Miasta Zamość

W niedzielę 30.maja w zamojskim parku odbędzie się wydarzenie "Bądźmy jak dzieci". Na najmłodszych mieszkańców będą czekały cztery strefy kreatywne pełne atrakcji.

"Bądźmy jak dzieci" to nazwa wydarzenia organizowanego z okazji Dnia Dziecka w Parku Miejskim w Zamościu w najbliższą niedzielę 30.maja. Od godziny 10:00 na najmłodszych będą czekały cztery strefy kreatywne: art, polotu, piknik oraz relaks.

Event jest organizowany przy współpracy z miejskimi instytucjami, między innymi z OSiR-em, ZDK-iem, PGK-iem, MDK-iem, Książnicą Zamojską i Muzeum Zamojskim. W programie mamy między innymi warsztaty i animacje dla dzieci, czytanie bajek, chodnikowe malowanie, kiermasz starej książki oraz rozmowy z ilustratorem Wojciechem Górskim i liczne konkursy z nagrodami. Oczywiście będziemy dbać o to, żeby było bezpiecznie i przyjemnie. Państwo zabierzcie dobry nastrój, uśmiechy i zapraszamy do wspólnej zabawy. Pogodę mamy zamówioną. — mówi Barbara Godziszewska, dyrektor Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Miasta w Zamościu.

Atrakcje będą dostępne w zamojskim parku do godziny 18:00. Szczegóły znajdują się na oficjalnym profilu miasta Zamość na Facebooku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE