Wypakowywały używane ciuchy, znalazły pistolet. Interweniowała zamojska policja

2023-01-24 15:23
pistolet
Autor: Policja Zamość

Mieszkanka gm. Łabunie w pow. zamojskim wraz z siostrą szykowały używaną odzież do powieszenia na sklepowych wieszakach. Kiedy wyciągały pościel, ich oczom ukazał się czarny pistolet.

Jak przyznają same służby, to nie była zwykła interwencja. Doszło do niej w poniedziałek późnym wieczorem. O zdarzeniu dyżurnego zamojskiej policji poinformowała 45-latka. Razem z siostrą pomagały mamie w przygotowaniach towaru do sprzedaży.

Funkcjonariusze i funkcjonariuszki wykonali niezbędne czynności i zabezpieczyli znalezisko. Jego dokładny model to Walther PPK, kaliber 8 mm wraz z 6 sztukami amunicji. Wprost z pieleszy trafi do szczegółowej ekspertyzy, która rozstrzygnie, czy to na pewno broń palna.

Wstępnie ustalono, że przesyłka przyszła z Niemiec. Była jedną z wielu, które kupiła właścicielka sklepu. Policja przypomina, że w podobnych sytuacjach zawsze trzeba informować służby o niecodziennym odkryciu.

Źródło: Wypakowywały używane ciuchy, znalazły pistolet. Interweniowała zamojska policja
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE