Włodawa: Pijany i z dożywotnim zakazem wiózł skuterem… rower!

2021-04-19 15:30
Mężczyzna przewoził skuterem rower!
Autor: lubelska policja Mężczyzna przewoził skuterem rower!

Policjanci z Włodawy musieli przetrzeć oczy ze zdumienia, gdy podczas patrolu zatrzymali mężczyznę, który na swoim skuterze przewoził… rower! Jak można się domyślić mężczyzna nie wpadł na ten pomysł na trzeźwo.

W Bytyniu (powiat włodawski, gm. Wola Uhruska) policjanci zatrzymali do kontroli nietypowego użytkownika dróg. 43-latek podróżujący skuterem przewoził nim rower! Tłumaczył zdziwionym policjantom, że właśnie wiezie go z naprawy. Funkcjonariuszom ciężko było chyba uwierzyć, że na taki pomysł można wpaść na trzeźwo. Nie mylili się. Badanie alkomatem pokazało, że mężczyzna ma w organizmie 0,6 promila alkoholu. Po sprawdzeniu go w bazie danych wyszło jeszcze na jaw, że ma orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Teraz mężczyzna będzie tłumaczył się przed  sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości, niestosowanie się do orzeczeń sądu oraz stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Raport z anteny 19.04, godz.10
Źródło: Włodawa: Pijany i z dożywotnim zakazem wiózł skuterem… rower!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE