Turniej piłkarek ręcznych w Lublinie pod specjalnym rygorem sanitarnym! Będą ograniczenia dla kibiców

2020-08-06 13:49
mat. ilustracyjny
Autor: jeanlouisservais, pixabay.com

Piłkarki ręczne zmierzą się w Lublinie w ramach turnieju Ekogwarancja Cup. W dniach 7-8 sierpnia zawodniczki MKS Perła Lublin zagrają z ekipą z Koszalina i Kobierzyc. Zawody odbędą się pod zaostrzonym rygorem sanitarnym. Nie będzie tradycyjnych uścisków dłoni przed meczem, ani oficjalnej ceremonii zakończenia turnieju.

Zasady określa protokół sanitarno-epidemiologiczny. Halę Globus podzielono na dwie strefy. W "czystej" mogą przebywać jedynie zawodnicy, członkowie kadry szkoleniowej i medycznej, sędziowie, delegaci oraz stolikowi, spiker i media klubowe. Dodatkowo bezpośrednio przy płycie boiska wydzielono specjalną trybunę dla ekip przyjezdnych (trybuna G i H).

Tzw. strefa brudna przeznaczona jest dla kibiców (przewidziano dla nich łącznie 250 miejsc w sektorach 4, 5, 6) i przedstawicieli mediów. Poprowadzi do niej bezpośrednio wejście 1 Główne od ul. Kazimierza Wielkiego 8.

Obowiązują darmowe bilety wstępu, które kibice mogą odebrać w Kasie nr 1 na godzinę przed meczem. Nie ma jednak możliwości wyboru miejsc. Przed wejściem do Hali Globus obowiązuje dezynfekcja rąk i pomiar temperatury. Konieczne jest także zakrywanie ust i nosa. Będzie tam można również kupić klubowe maseczki z logo MKS Perła Lublin.

Maseczka MKS Lublin
Autor: materiały prasowe MKS Lublin

Ekogwarancja Cup w Lublinie:

  • Młyny Stoisław Koszalin - MKS Perła Lublin 7 sierpnia godz. 17.00
  • KPR Gm. Kobierzyce - Młyny Stoisław Koszalin 8 sierpnia godz. 11.00
  • MKS Perła Lublin - KPR Gm. Kobierzyce 8 sierpnia godz. 18.30
Wystawa przed lubelskim ratuszem upamiętniająca 40-lecie Lubelskiego Lipca' 80
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE