Trwa przebudowa ulicy Lubelskiej

2020-02-07 11:58
Trwa przebudowa ulicy Lubelskiej
Autor: w.sawa

Kierowcy przejeżdżający ulicą Lubelską w Zamościu muszą liczyć się z utrudnieniami. Chodzi o odcinek drogi rozpoczynający się nieco przed ulicą Brzozową i kończący się przed rondem. To tam na środkowej części jezdni drogowcy prowadzą intensywne prace przy budowie kanalizacji deszczowej.

To  dopiero początek  inwestycji drogowej realizowanej na ulicy Lubelskiej  . Co  jest w planach?

  - Zamierzamy przebudować całą ulicę Lubelską. Chodzi o odcinek  drogi od ronda z ulicą Sikorskiego do skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego  - informuje dyrektor Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych w Zamościu – Stanisław Flis

Zakres prac na ulicy Lubelskiej obejmuje między innymi budowę nowej  kanalizacji deszczowej , nowej nawierzchni, budowę  obustronnych  chodników pieszo- rowerowych, przebudowę zatok autobusowych , zjazdów publicznych i indywidualnych, parkingów  czy monitoring ulicy.

- Na pewno nowej jakości nawierzchnia oraz  nowe chodniki pieszo- rowerowe  poprawią jakość przemieszczania się pieszych i pojazdów - dodaje Stanisław Flis.

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość . Prace mają się zakończyć dopiero w listopadzie.​

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE