Lubelskie: Koniec utrudnień na S12 w miejscowości Janówek

2022-06-09 12:16
Zdjęcie ilustracyjne
Autor: Canva

Rano w miejscowości Janówek przewrócił się bus dostawczy. Według wstępnych ustaleń, w samochodzie najprawdopodobniej pękła opona, w wyniku czego 36-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem. Przez długi czas poruszanie się S12 było utrudnione.

Koniec utrudnień na S12 w miejscowości Janówek

Przywrócony został już całkowicie ruch na drodze ekspresowej S12 w kierunku Chełma i Zamościa. Rano w miejscowości Janówek przewrócił się bus dostawczy. Według wstępnych ustaleń, w aucie pękła opona, w wyniku czego 36-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem.

St. asp. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku przekazała PAP, że do zdarzenia doszło rano w miejscowości Janówek na drodze ekspresowej S12 między węzłami Świdnik a Piaski Zachód.

"Kierujący busem dostawczym w wyniku pęknięcia opony stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał w bariery energochłonne, po czym bus się wywrócił" – poinformowała policjantka.

Dodała, że kierowca, 36-letni mieszkaniec Biłgoraja, został przewieziony do szpitala z urazem ręki. Droga w miejscu zdarzenia była najpierw całkowicie zablokowana w kierunku Chełma i Zamościa, a następnie ruch odbywał się lewym pasem. Jak podała GDDKiA, droga została już całkowicie odblokowana.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE