E-zakupy we Wrocławiu. Gdzie można zrobić zakupy z dowozem?

2020-05-13 8:00
Wspieraj lokalnych przedsiębiorców. Sprawdź, który przywiezi Ci zakupy. #WrocławZdalnieLokalnie
Autor: Monika/public/flickr.com Wspieraj lokalnych przedsiębiorców. Sprawdź, który przywiezi Ci zakupy. #WrocławZdalnieLokalnie

Obawiasz się koronawirusa? Nie chcesz chodzić do sklepów spożywczych i narażać się na zakażenie? Możesz wesprzeć lokalnych przedsiębiorców. Szczególnie w czasach pandemii. Właśnie dlatego powstała mapa wrocławskich sklepów oferujących dostawę lub bezpieczny odbiór. To akcja #WrocławZdalnieLokalnie. Ma ona zachęcić do tego rodzaju zakupów.

Ideą mapy jest wspieranie lokalnych przedsiębiorców. Dlatego znajdziemy tam punkty mięsne, lokalne kwiaciarnie, warzywniaki czy małe bazary. - Twórcy serwisu przygotowali specjalną mapę, która w jednym miejscu zbiera najważniejsze informacje o wrocławskich sklepach, które oferują  zakupy z dostawą lub bezpiecznym odbiorem osobistym - mówi Marcin Obłoza z biura prasowego urzędu miasta. Na mapie znajdziecie też informacje jak zamówić swoje zakupy z konkretnego sklepu.

Przedsiębiorcy mogą bezpłatnie dołączyć do przygotowanej już mapy. - Wszystkie firmy które chcą wziąć udział w akcji #wrocławzdalnielokalnie i wspierać lokalny biznes, mogą kontaktować się z biurem rozwoju gospodarczego - dodaje Marcin Obłoza.

Mapa dostępna jest pod adresem zado.pl​

Centra handlowe otwarte. Jak bezpiecznie robić zakupy? Gemini Park w Tychach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE