Wrocławscy urzędnicy otrzymali pół miliona w ramach nagród. Urząd nie informuje, za co przyznano wyróżnienia

2022-11-30 15:06
Wrocławscy urzędnicy otrzymali pół miliona w ramach nagród. Urząd nie informuje, za co
Autor: Aneta Pawska

Wśród nagrodzonych znaleźli się kierownicy, dyrektorzy, ale też osoby, które nie pełnią funkcji kierowniczych. Do września wypłacono im prawie pół miliona złotych. Urząd nie informuje, za jakie osiągnięcia przyznano nagrody.

Najwyższe nagrody wynosiły ponad 10 000 zł. Najniższe oscylowały w graniach 600 zł. Od początku 2022 roku do 23 września urzędnikom wypłacono łącznie 466 900 zł. Nagrody otrzymali dyrektorzy i ich zastępcy, kierownicy i zastępcy kierowników, ale też osoby, które na stanowiskach kierowniczych nie zasiadają. Mówiąc krótko, nagrodzono praktycznie wszystkich.

Za co przyznano nagrody urzędnikom? 

Urząd nie poinformował, za co konkretnie nagradzani byli pracownicy. Według ustawy o pracownikach samorządowych i regulaminu pracy w urzędzie, nagrody przyznaje się za aktywne przejmowanie inicjatywy, szczególne osiągnięcia i efekty w pracy. Kierownicy otrzymali łącznie 187 400 zł, pozostali pracownicy - 279 500 zł.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE