Wrocław. Na lotnisku zatrzymano poszukiwanego mężczyznę siedmioma listami gończymi

2021-08-24 14:14

Na lotnisku we Wrocławiu-Strachowicach strażnicy graniczni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie siedmiu listów gończych. Polak przebywał w Holandii i przyleciał do Polski z Amsterdamu. O szczegółach przeczytajcie poniżej.

Rzecznik prasowy komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej mjr Joanna Konieczniak poinformowała, że w poniedziałek funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali 28-letniego Polaka poszukiwanego na podstawie 7 zarządzeń o zatrzymaniu wystawionych przez polskie sądy.

Podczas potwierdzania jego danych personalnych funkcjonariusze ujawnili, że mężczyzna poszukiwany jest na podstawie 7 zarządzeń polskich sądów o zatrzymaniu w celu odbycia kary 5 lat pozbawienia wolności.

Poszukiwania prowadzone były z uwagi na popełnione przez niego liczne kradzieże i kradzieże z włamaniem oraz spowodowanie wypadku w komunikacji, a także spowodowanie uszczerbku na zdrowiu innej osoby oraz zakłócanie porządku publicznego.

Który zakątek Polski powinieneś odwiedzić?

Pytanie 1 z 8
Wypoczynek planujesz...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE