WOŚP odwołuje koncerty Eliminacji do Pol'and'Rock Festival. To przez koronawirus!

2020-03-05 14:10

"W związku z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się w Europie koronawirusa, zdecydowaliśmy się, że nie odbędą się koncerty Eliminacji do #PolAndRock2020 z udziałem publiczności" - to oficjalny komunikat WOŚP. Odwołany został także koncert Eliminacji do Pol'and'Rock Festival we Wrocławiu.

Koncert we Wrocławiu miał się odbyć 28 lutego. Odwołane zostały także koncerty 18 kwietnia w Gdańsku, 9 maja w Białymstoku i 13 czerwca w Łodzi. To jednak nie oznacza, że eliminacje się nie odbędą.

"Artyści, którzy zakwalifikowali się do części koncertowej Eliminacji, zostaną zaproszeni do wystąpienia przed Jury w innych terminach, na koncertach bez udziału publiczności. Koncerty te będą transmitowane za pośrednictwem Internetu, będzie więc można w nich uczestniczyć wirtualnie. Odbędą się one w dniach 24 maja, 13 czerwca i 28 czerwca. Jury dokona wyboru po pierwszych koncertach zespołów, nie odbędzie się koncert finałowy Eliminacji" - czytamy na stronie Pol'and'Rock.

Eliminacje do festiwalu organizowane są po raz dwunasty. 26. edycja Festiwalu Pol’and’Rock odbędzie się w dniach 30 lipca – 1 sierpnia 2020 roku w Kostrzynie nad Odrą. 

ESKA Top 5 odc. 110
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE