VII Trzebnickie Zawody w Dogtrekkingu. Psy ze swoimi właścicielami powalczą o zwycięstwo!

2022-09-06 13:29
VII Trzebnickie Zawody w Dogtrekkingu. Psy ze swoim właścicielami powalczą o zwycięstwo
Autor: Materiały prasowe Gmina Trzebnica

Gmina Trzebnica wspiera sport, dlatego już po raz 7. zaangażowała się wspólnie z Trzebnickim Klubem Psa w organizację przedsięwzięcia dającego wiele radości i satysfakcji entuzjastom aktywności fizycznej oraz ich czworonożnym towarzyszom. Mowa o zawodach w Dogtrekkingu, które odbędą się już niebawem.

To już VII Trzebnickie Zawody w Dogtrekkingu. Odbędą się 10 września. Uczestnicy - czyli właściciel wraz ze swoimi czworonożnymi pupilami - na starcie dostają mapki. Zadaniem jest dotrzeć do mety możliwie szybko zahaczając wcześniej o wszystkie punkty kontrolne, na których trzeba odpowiedzieć na pytanie lub wykonać jakieś proste zadanie. Celem tego wydarzenia jest przede wszystkim dobra zabawa, a zawody wpisują się w misję klubu, w której jest mowa o promowaniu aktywnych form wypoczynku, kształtowaniu odpowiedniego stosunku do zwierząt oraz pomoc zwierzętom bezdomnym.

Standardowo, przewidziane są dwie trasy:

  • MIDI - ok 13 km
  • MINI - ok 7 km

W trasie MIDI wyróżnione są kategorie indywidualne z podziałem na kobiety i mężczyzn, oraz kategorię drużynową (minimum 2 osoby + minimum jeden pies). W trasie MINI kategoria będzie wyłącznie drużynowa.

Czytaj także: Żółw zaatakował rosyjską turystkę! Próbował ją wciągnąć pod wodę, gdy ta pływała w morzu

Nadal można się zapisać, a ilość miejsc jest nieograniczona. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ.

Dla najbardziej wytrwałych osób i ich pupili, którzy staną na podium, przewidziano fantastyczne nagrody.

W Dogtrekkingu udział wezmą również podopieczni Trzebnickiego Klubu Psa, którym szuka się nowych domów. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby poznać te cudne psiaki. Na mecie znajdą się stosika z poczęstunkiem, pysznymi ciastami i kawą a także z gadżetami. Cegiełki z ich sprzedaży zostaną w całości przeznaczone na opiekę nad bezdomnymi psami.Szykujecie dla psiaków wygodne szelki i uprzęże, rezerwujcie sobie czas i wpadajcie 10 września do Trzebnicy!

START: Gminny Park dla Psów "4 Łapy"

META: Wyspa Trzebnicka

Pojechali na wakacje i uratowali pieski Tosia i Leosia żyją dzięki małżonkom,którzy zabłądzili na rowerach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE