Utrudnienia dla kierowców przy moście św. Klary i ulicy Pięknej! Ruszają prace drogowe

2022-08-02 11:22
Utrudnienia dla kierowców przy moście św. Klary i ulice Pięknej! Ruszyły prace drogowe
Autor: Materiały prasowe ZDIUM

Na 3 sierpnia zaplanowano rozpoczęcie prac bitumicznych w ulicy Pięknej – układania warstwy podbudowy oraz wiążącej. Oznacza to lokalne utrudnienia w ruchu w czasie pracy sprzętu drogowego. Zamknięty zostanie także most św. Klary.

Prace rozpoczną się 3 sierpnia od strony tzw. odnogi ul. Pięknej w kierunku ronda i sukcesywnie obejmą cały obszar. Utrudnienia potrwają około tygodnia.

Ostatnia warstwa masy bitumicznej – ścieralnej, jest planowana do ułożenia pod koniec miesiąca, na finiszu prac drogowych prowadzonych z obrębie ronda i jezdni.

Tego samego dnia, w godzinach wieczornych, planowane jest zamknięcie dla ruchu mostu św. Klary od strony wyspy Słodowej oraz wyspy Bielarskiej.

Dostęp do wyspy Bielarskiej i placu zabawa będzie odtąd możliwy wyłącznie od strony Żabiej Kładki, o czym informują stosowne tablice.

Remont kapitalny mostu potrwa kilka miesięcy, prace powinny zakończyć się w grudniu br.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE