Tornado zdemolowało Krym! Zniszczyło auta i pozrywało dachy [NAGRANIA]

2022-08-19 15:42
Tornado zdemolowało Krym! Zniszczyło auta i pozrywało dachy [NAGRANIA]
Autor: screen/ Twitter: Flash

Ogromne tornado przeszło przez Krym w rejonie kurortu Saki. Żywioł przewracał samochody i niszczył zabudowania. To nie pierwsze takie zjawiska atmosferyczne u rosyjskiego okupanta. Zobaczcie poniżej nagrania.

W czwartek mieszkańcy uzdrowiska Saki nad jeziorem Sackim na Krymie przecierali oczy ze zdziwienia. Nagle pojawiło się tam bowiem tornado. Turyści natychmiast wyszli na ulice, by sfilmować to zjawisko. Wyglądało to naprawdę niebezpiecznie. Siła wiatru była na tyle duża, że z wielu domów zostały zerwane dachy. Uszkodzeniu uległy także samochody, sieć energetyczna i hodowla krewetek. Na szczęście nie ucierpiała żadna osoba.

Wiele miejscowości zostało pozbawionych energii elektrycznej. Kilka rodzin zostało bez dachu nad głową. W piątek (19.08) na okupowanym przez Rosjan półwyspie spodziewane są kolejne nawałnice, które znów mogą powodować szkody - informuje twojapogoda.pl

W ostatnich dniach Krym jest na czołówkach mediów, ponieważ siły ukraińskie z sukcesem ostrzeliwują półwysep ku zaskoczeniu i przerażeniu Rosjan. Niektórzy Ukraińcy twierdzą, że takie zjawiska pogodowe to kara za działania okupanta.

Od początku rozpoczęcia inwazji wojsk rosyjskich na Ukrainę różne regiony Rosji nawiedzają ulewy, wichury, powodzie i tornada, które sieją zniszczenie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE