Szokująca praca domowa dla 8-latki. Dziewczynka miała zrobić sobie zdjęcie w wannie

2022-09-28 9:59
Szokujące praca domowa dla 8-latki. Dziewczynka miała zrobić sobie zdjęcie w wannie
Autor: Pixabay/screen Twiitter AskAubry Szokujące praca domowa dla 8-latki. Dziewczynka miała zrobić sobie zdjęcie w wannie

Prace domowe nie raz wprawiają rodziców w osłupienie. Jednak tym razem zadanie, które otrzymała pewna 8-latka wywołało oburzenie rodziców i internautów. Dziewczyna otrzymała polecenie, by "zrobić zdjęcie, jak siedzi w wannie i odrabia lekcje". Co ciekawe, 8-latka to uczennica chrześcijańskiej szkoły podstawowej.

Dwuznaczna praca domowa

Do tego szokującego zdarzenia doszło w Jacksonville, mieście portowym w amerykańskim stanie Floryda. Sprawę nagłośniła stacja CBS 47, a za nią Polsat News. 8-letnia McKenzie, uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej dostała pracę domową. Miała powtarzać psalmy z rodzicami, ćwiczyć literowanie, czytać fragmenty podręcznika, a także… zrobić sobie zdjęcie, jak siedzi w wannie i odrabia lekcje. Uczennica miała "dobrze się przy tym bawić" i wejść do wanny w piżamie lub mundurku. Dziecko poinformowało rodziców o pracy domowej oraz zasugerowało, że czuje się z tym niekomfortowo.

Zadanie zostało wybrane z internetowego zasobu do nauczycieli i było wykorzystywane w wielu szkołach. Z pewnością przy zadawaniu go nikt nie kierował się złymi intencjami. Choć z pozoru wydawało się niewinne, to z ostrożności i w celu uniknięcia przyszłych nieporozumień, zdecydowaliśmy się usunąć je z przyszłego użytku - przekazał w oświadczeniu zarządzający szkołą pastor Jesse Latta, którego cytują media.

Zamiast nauczyciela karę poniosła dziewczynka

Rodzice dziewczynki byli wstrząśnięci i natychmiast zareagowali na to dwuznaczne i niestosowne polecenie, jednak dyrekcja szkoły wytłumaczyła to żartem. Ci jednak powiadomili policję. Matka uczennicy, Misty Dunham opowiedziała dziennikarzom, że dostała telefon z poleceniem wypisania córki ze szkoły. Stanowczo odmówiła, a niedługo potem szkoła skreśliła dziewczynkę z listy uczniów. Dziennikarze stacji CBS 47 poprosili o komentarz szkołę, jednak ta nie odpowiedziała na pytania o wypisaniu uczennicy. 

Iga Świątek o memach z Lewandowskim

Skróty młodzieżowe 2022 - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 12
Co oznacza skrót BTW?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE