Sobótka. Przyjechał kradzionym rowerem i ukradł maszynkę do mięsa

2021-06-17 14:59
Sobótka. Przyjechał kradzionym rowerem i ukradł maszynkę do mięsa
Autor: Materiały prasowe Policji Wrocławskiej Sobótka. Przyjechał kradzionym rowerem i ukradł maszynkę do mięsa

Policjanci z Sobótki zatrzymali mężczyznę, który w jednym ze sklepów na terenie miasta, dokonał kradzieży maszynki do mięsa. Złodziej pod sklep przyjechał skradzionym rowerem. 20-latek zakończył dzień w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, natomiast rower wrócił do prawowitej właścicielki. Grozić mu może teraz kara nawet 5 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sobótce interweniowali w jednym ze sklepów na terenie miasta, wobec mężczyzny, który dokonał kradzieży maszynki do mięsa.

20-latek wraz z rowerem, na którym przyjechał, trafił do komisariatu. Tam jeden z dzielnicowych, stwierdził, że widział już ten jednoślad - natknął się na ogłoszenie o kradzieży wspomnianego roweru przed służbą na jednym z portali społecznościowych.  Przeczucie go nie myliło, bo rower rzeczywiście nie należał do złodzieja, a mężczyzna przyznał się do zarzuconego czynu.

20 - latek został zatrzymany, natomiast jednoślad odzyskany przez policjantów, wrócił do prawowitej właścicielki.

Zgodnie z aktualnymi przepisami, kradzież mienia tej wartości to przestępstwo. 20-latkowi grozić może kara nawet 5 lat pozbawienia wolności, ale o tym zadecyduje sąd.

Mieszkanka Sobótki podziękowała policjantom za szybkie odzyskanie skradzionego mienia.

Raport z Anteny 17.06
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE