Śmiertelny wypadek na ulicy Lotniczej we Wrocławiu. Zginął 52-letni mężczyzna [ZDJĘCIA]

2022-09-05 13:18
Śmiertelny wypadek na ulicy Lotniczej. Zginął 52-letni mężczyzna [ZDJĘCIA]
Autor: Policja Dolnośląska materiały prasowe

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w niedzielę na skrzyżowaniu ulic Lotniczej z Górniczą we Wrocławiu. W zdarzeniu wzięły udział dwa samochody - honda oraz opel. Kierujący hondą w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć, natomiast pasażer trafił w stanie ciężkim do jednego z miejskich szpitali. W oplu podróżowało zaś dwóch nietrzeźwych mężczyzn. Przebieg zdarzenia oraz przyczyny są ustalane.

W niedzielę (tj. 4.08.2022r.) chwilę przed godziną 4.00 nad ranem doszło do wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulic Lotniczej i Górniczej we Wrocławiu, w którym śmierć poniósł 52-letni kierujący osobową hondą. Pasażer tego pojazdu został w stanie ciężkim przetransportowany do jednego z miejskich szpitali.

W drugim pojeździe, który brał udział w zdarzeniu podróżowało dwóch nietrzeźwych mężczyzn. 24-letni kierowca opla miał 1,8 promila alkoholu w swoim organizmie.

W wyniku zderzenia się pojazdów honda zaczęła dachować i zatrzymała się na torowisku. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności mające na celu ustalenie dokładnego przebiegu i wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Został powołany w tym celu również biegły z zakresu rekonstrukcji zdarzeń drogowych.

Czytaj także: Zaatakował policjantów i ranił ich nożem! Został zatrzymany

Restauracje i kawiarnie padają jak muchy! Wszystko przez drastycznie wysokie rachunki za prąd

Rozbił alfę romeo na torowisku i schował się pod plandeką! Znalazł go policyjny pies

Wrocławscy policjanci apelują o zachowanie rozwagi i rozsądku na drodze. Zawsze za kierownicę należy wsiadać wypoczętym i zrezygnować z zajmowania miejsca za kierownicą, jeśli wcześniej spożywaliśmy alkohol! Należy zawsze bezwzględnie stosować się do znaków i sygnałów drogowych oraz przestrzegać przepisów.

Przemycali narkotyki z Hiszpanii do Polski. Przejęto towar warty 5,5 mln złotych!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE