Rozbił alfę romeo na torowisku i schował się pod plandeką! Znalazł go policyjny pies

2022-09-01 14:04
Rozbił alfa romeo na torowisku i schował się pod plandeką! Znalazł go policyjny pies
Autor: Materiały prasowe policja Wrocław

35-letni kierowca wjechał z impetem na torowisko przy ul. Ślężnej we Wrocławiu, rozbijając o słup swoją alfę romeo. Bezpośrednio po zdarzeniu uciekł i schował się pod plandeką. Uciekiniera znalazł policyjny pies. W trakcie interwencji okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy, mając w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Policjanci dostali zgłoszenie o aucie, które rozbiło się na torowisku przy skrzyżowaniu ul. Ślężnej i Kamiennej. Kierowcy jednak w rozbitym aucie nie było. Swoją alfę romeo porzucił, a sam uciekł i schował się na pobliskim parkingu pod plandeką, która nakrywała motocykl.

Na miejsce zdarzenia dyżurny zadysponował patrol ruchu drogowego oraz policjanta wraz z psem służbowym z wrocławskiej komendy miejskiej. Gdy Ci przyjechali na miejsce, świadkowie zdarzenia wskazali kierunek, w którym udał się 35-letni kierowca.

Jednak to psi nos Nany, bo tak wabi się czworonożna psia policjantka, szybko wywęszył miejsce, w którym próbował się ukryć 35-letni kierowca „zaparkowanej” na torowisku alfy romeo.

Nana doprowadziła policjantów do stojącego na jednym z okolicznych parkingów nakrytego plandeką motocykla, pod którą poza jednośladem leżał również poszukiwany sprawca zdarzenia drogowego.

Czytaj także: Wszedł w łuk i spowodował tragiczny wypadek! Potem uciekł z miejsca zdarzenia [WIDEO]

W trakcie interwencji okazało się, że 35-latek jest nietrzeźwy, mając w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Swoją nocną przejażdżkę 35-latek zakończył w policyjnym areszcie, a o jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Grozić mu może kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Za zabawę w berka z ochroniarzem grozi mu 15 lat więzienia

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Hardkor, zaliczamy już od 5/10

Pytanie 1 z 10
Polscy siatkarze rozpoczęli walkę o trzecie kolejne mistrzostwo świata. Z kim wygrywali finały w 2014 i 2018 roku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE