Prognoza pogody we Wrocławiu na najbliższe dni. Będzie ciepło?

2021-03-25 14:29
Wiosna 2021
Autor: Pixabay.com

Dzisiaj za oknem słońce, a to znak, że chyba wreszcie wiosna zawitała do stolicy Dolnego Śląska na dobre. Od czwartku będziemy obserwować zdecydowanie wyższe temperatury, niż dotychczas. Pojawią się też niestety przelotne opady deszczu. Co jeszcze przygotowała dla nas pogoda na najbliższe dni? O szczegółach przeczytajcie poniżej.

Wiosna niestety kazała długo na siebie czekać. W marcu dotychczas pojawiło się bardzo mało gorących dni. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że w końcu się to zmieni i pojawi się u nas niedługo wyczekiwana już z utęsknieniem nowa pora roku. Pierwszy ciepły i słoneczny moment pojawił się już dzisiaj. A jak będzie w następnych dniach? Prognozy są bardzo optymistyczne.

W czwartek, 25 marca na termometrach we Wrocławiu pojawiło się 13 st. C. Temperatura odczuwalna jest jednak znacznie wyższa i osiąga poziom nawet 16-17 st. C. Wpłynie na to m.in. niezbyt silny wiatr, który osiągać będzie prędkość od 3 do 10 km/h. W nocy z 25 marca na 26 marca będzie dużo chłodniej. Temperatura będzie wynosić 4 st. C. Pojawia się również opady deszczu, które potrwają do rana. 

W piątek, 26 marca na termometrach możemy spodziewać się 15 st. C. Odczujemy jednak aż 18- 19 st. C. Pod koniec dnia mogą się pojawić przelotne opady deszczu. 

W sobotę, bardzo podobnie jeżeli chodzi o temperatury, z tymże również można spodziewać się chmur z deszczem. W niedzielę będzie chłodniej- 10 st. C.

Od poniedziałku temperatury nawet do 20 st. C

Po nadchodzącym weekendzie, 29 marca w poniedziałek prognoza pogody wskazuje, ze na termometrach może pojawić się 18 st. C. Taki stan utrzyma się aż do następnej środy. 

Raport z Anteny 25.03
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE