Popeyes otworzy restaurację na Śródmieściu. Lokal we Wrocławiu będzie pierwszy w Polsce?

i

Autor: flickr.com

Jedzenie

Popeyes we Wrocławiu szuka pracowników! Tak wyglądają zarobki

2023-05-26 14:55

Amerykańska sieć fast foodowa Popeyes planuje ekspansję na polski rynek gastronomiczny. Początkowo w kraju nad Wisłą powstać mają cztery lokale, a jeden z nich będzie mieścił się we Wrocławiu, gdzie poszukiwani są pracownicy. Ile można tam zarobić?

Popeyes to ogromna sieć amerykańskich restauracji, która na całym świecie ma już ponad 3700 lokalów. Jest to fast food, który przyrównać można do KFC - serwuje dania bazujące w znacznej mierze na kurczaku. Aktualnie w Polsce nie ma żadnej restauracji Popeyes, lecz niebawem ma się to zmienić. Na terenie naszego kraju mają powstać początkowo cztery takie placówki, a jedna z nich ma mieścić się we Wrocławiu.

Popeyes rozpoczął już rekrutację do pierwszego lokalu we Wrocławiu

Amerykańska sieć szuka już pracowników, którzy zatrudnieni zostaną do pierwszej restauracji Popeyes w Polsce. Firma próbuje ukryć dokładną lokalizację placówki, ale według informacji portalu dlahandlu.pl, pierwsze lokale powstaną w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie i Słupsku. Ten sam portal podaje również, że to właśnie we Wrocławiu Popeyes zapoczątkuje swoją działalność w kraju nad Wisłą.

Aktualnie firma szuka pracowników na trzy stanowiska: kierownika restauracji, jego zastępcę oraz koordynatora szkoleń. Ile można zarobić na tych stanowiskach? (Dane na podstawie portalu praca.pl)

  • Kierownik restauracji: 6 500 - 8 500 zł brutto miesięcznie
  • Zastępca kierownika restauracji: 5 000 - 6 000 zł brutto miesięcznie
  • Koordynator szkoleń: 6 500 - 8 500 zł brutto miesięcznie

Popeyes będzie godnym rywalem dla KFC i McDonald's

Wchodząca na polski rynek sieć restauracji specjalizuje się w jedzeniu typu fast food opartym na smażonym kurczaku. Tak prezentuje się menu w jednej z amerykańskich placówek:

Popeyes

i

Autor: flickr.com

Kiedy otworzy się Popeyes we Wrocławiu?

Nowa restauracja ma powstać na Śródmieściu, lecz jej dokładna lokalizacja nie jest jeszcze znana. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku terminu otwarcia, który niestety wciąż nie jest znany. Więcej informacji o wejściu do Polski sieci Popeyes ma pojawić się już wkrótce.

Malutkie kaczuszki utknęły w fontannie w parku Centralnym. Pomogli strażnicy miejscy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE