Nauczyciel płakał ze śmiechu, jak sprawdzał. Te odpowiedzi z klasówek to HIT! [GALERIA]

i

Autor: Internet/ Canva

Nauczyciel płakał ze śmiechu, jak sprawdzał. Te odpowiedzi z klasówek to HIT! [GALERIA]

2022-06-23 11:09

Okazuje się, że pomysły uczniów szkół podstawowych i średnich mogą zadziwić niejednego nauczyciela. Przeważnie są one bardzo zabawne. Gdy jest się nieprzygotowanym do lekcji lub sprawdzianu - kreatywność wskakuje na zdecydowanie wyższy poziom. Zwłaszcza, gdy zbliża się koniec roku szkolnego. Sprawdźcie poniżej w galerii najzabawniejsze odpowiedzi z klasówek, które krążą po internecie.

Szkolne czasy to miłe wspomnienia dla nas wszystkich. Dużo śmiesznych sytuacji ma miejsce zwłaszcza pod koniec roku szkolnego, kiedy to uczniowie walczą o oceny końcowe. Nauczyciele mają wtedy nierzadko wiele powodów do śmiechu. Nieprzygotowanie do sprawdzianów i klasówek doprowadza do powstania wielu kreatywnych żartów przenoszonych na papier. Sami teraz możecie się teraz przekonać, dlaczego odpowiedzi z tych klasówek bawią. Wszystko po to, aby wywołać u nauczyciela odrobinę uśmiechu i "naciągnąć" na ocenę dopuszczającą. Poniższe zdjęcia uwieczniające śmieszne rozwiązania są zdecydowanie lepsze niż memy. Też tak pisaliście? Sprawdźcie poniżej w galerii!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE