Mikołajkowo i charytatywnie w CH Borek. Co będzie się działo?

2021-11-26 12:54
Mikołajkowo i charytatywnie w CH Borek
Autor: mat.pras

Już 4 grudnia w Centrum Handlowym Borek we Wrocławiu odbędą się Mikołajki 6.0. Przewidziane są liczne atrakcje i zabawy, a co najważniejsze można pomóc potrzebującym. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Pod Milą. Przeczytajcie wszystkie szczegóły poniżej.

Podczas wydarzenia będzie miała miejsce zbiórka dla Rodzinnych Domów Dziecka oraz schroniska dla zwierząt.

- Zbieramy środki na rzecz kilkunastu placówek. Impreza z roku na rok się rozrasta, ale też osób, które potrzebują pomocy jest coraz więcej - podkreśla Marcin Gliszczyński przewodniczący Stowarzyszenia Pod Milą.

- W CH Borek nie zabraknie wydarzeń dla fanów motoryzacji. Jak co roku odbędą się konkursy - tzw. "przebierańce" na najlepszego Mikołaja i najlepszą "Panią Mikołajową". Łącznie odbędą się cztery rozgrywki, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dla tych najmłodszych mamy przewidziane osobne zabawy, także jak najbardziej można odwiedzić tego dnia Centrum Handlowe Borek ze swoją pociechą - dodaje Marcin Gliszczyński.

Oprócz wpłacania środków na zbiórkach, będzie można wspomóc domy dziecka oraz schronisko dla zwierząt, przynosząc odzież, zabawki, artykuły spożywcze, przybory i materiały szkolne, kosmetyki czy chemię domową. Na rzecz schroniska zbierane będą karma sucha i mokra, przekąski, żwirek czy leki.

Mikołajki 6.0 w CH Borek. Harmonogram wydarzenia

  • 14:00 – Oficjalne rozpoczęcie zlotu charytatywnego Mikołajki 6.0
  • 15:00 - Konkurs „Pomocnik Mikołaja” (dla widzów i uczestników zlotu)
  • 16:00 - Konkurs „Mikołaj i Pani Mikołajowa Zlotu”
  • 16:30 – Konkurs „Bryka Mikołaja”
  • 17:00 – Konkurs „Budzimy Renifery”
  • 18:00 – Podziękowania, wręczenie nagród i zakończenie zlotu.

Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu Mikołajek 6.0 na Facebooku.

Super Raport 25.11 (Goście: Bartosz Arłukowicz - PO oraz dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW) Sedno Sprawy: Krzysztof Bosak

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE