Mikołajkowo i charytatywnie w CH Borek. Co będzie się działo?

2021-11-26 12:54
Mikołajkowo i charytatywnie w CH Borek
Autor: mat.pras

Już 4 grudnia w Centrum Handlowym Borek we Wrocławiu odbędą się Mikołajki 6.0. Przewidziane są liczne atrakcje i zabawy, a co najważniejsze można pomóc potrzebującym. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Pod Milą. Przeczytajcie wszystkie szczegóły poniżej.

Podczas wydarzenia będzie miała miejsce zbiórka dla Rodzinnych Domów Dziecka oraz schroniska dla zwierząt.

- Zbieramy środki na rzecz kilkunastu placówek. Impreza z roku na rok się rozrasta, ale też osób, które potrzebują pomocy jest coraz więcej - podkreśla Marcin Gliszczyński przewodniczący Stowarzyszenia Pod Milą.

- W CH Borek nie zabraknie wydarzeń dla fanów motoryzacji. Jak co roku odbędą się konkursy - tzw. "przebierańce" na najlepszego Mikołaja i najlepszą "Panią Mikołajową". Łącznie odbędą się cztery rozgrywki, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dla tych najmłodszych mamy przewidziane osobne zabawy, także jak najbardziej można odwiedzić tego dnia Centrum Handlowe Borek ze swoją pociechą - dodaje Marcin Gliszczyński.

Oprócz wpłacania środków na zbiórkach, będzie można wspomóc domy dziecka oraz schronisko dla zwierząt, przynosząc odzież, zabawki, artykuły spożywcze, przybory i materiały szkolne, kosmetyki czy chemię domową. Na rzecz schroniska zbierane będą karma sucha i mokra, przekąski, żwirek czy leki.

Mikołajki 6.0 w CH Borek. Harmonogram wydarzenia

  • 14:00 – Oficjalne rozpoczęcie zlotu charytatywnego Mikołajki 6.0
  • 15:00 - Konkurs „Pomocnik Mikołaja” (dla widzów i uczestników zlotu)
  • 16:00 - Konkurs „Mikołaj i Pani Mikołajowa Zlotu”
  • 16:30 – Konkurs „Bryka Mikołaja”
  • 17:00 – Konkurs „Budzimy Renifery”
  • 18:00 – Podziękowania, wręczenie nagród i zakończenie zlotu.

Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu Mikołajek 6.0 na Facebooku.

Super Raport 25.11 (Goście: Bartosz Arłukowicz - PO oraz dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW) Sedno Sprawy: Krzysztof Bosak

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE