Masz takie słodycze w domu? Lepiej sięich pozbądź! GIS wydał ostrzeżenie!

i

Autor: pixabay.com

Masz takie słodycze w domu? Lepiej się ich pozbądź! GIS wydał ostrzeżenie

2022-06-22 12:42

Ze względu na obecność alergenu mleka wycofana została jedna partia produktu Keats London Wegańskie trufle - poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Spożycie produktu przez osoby z alergią lub nietolerancją mleka może spowodować reakcję alergiczną.

Ostrzeżenie publiczne dotyczy produktu Keats London Wegańskie trufle o smaku Irish Cream 140 g z numerem partii: 16673332100 i z datą trwałości: 29.11.2023. Dystrybutorem jest TJX Poland Sp. z o.o., ul. Chmielna 19, 00-021 Warszawa.

Główny Inspektor Sanitarny został poinformowany o prowadzonym przez producenta wycofaniu określonej partii produktu ze względu na wykrycie obecności alergenu mleka.

Dystrybutor niezwłocznie po otrzymaniu informacji o możliwej obecności mleka wycofał przedmiotowy produkt ze sprzedaży oraz umieścił na terenie sklepów sieci TK Maxx oraz swojej stronie internetowej informację o możliwości zwrotu wskazanego produktu.

Podkreślono, że osoby z alergią bądź nietolerancją mleka nie powinny spożywać ww. partii produktu. Spożycie produktu przez osoby z alergią lub nietolerancją mleka może wywołać u nich wystąpienie reakcji alergicznej.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE