Majówka 2021 - pogoda we Wrocławiu. Jak będzie 1, 2 i 3 maja? [PROGNOZA]

2021-04-30 16:00
Pogoda
Autor: Pixabay Majówka 2021

Wielkimi krokami zbliża się długo oczekiwany weekend majowy. Każdy z nas oczekuje słonecznej pogody, aby spędzić ten czas na świeżym powietrzu. Jaka czeka nas pogoda na majówkę 2021 we Wrocławiu? Czy będzie ciepło? Niestety prognozy nie są optymistyczne. W tym tygodniu i na majówkę 2021 we Wrocławiu czekają nas zimne dni.

Majówka 2021 - jaka będzie pogoda we Wrocławiu? Jak będzie 1, 2 i 3 maja? Zbliżające się dni maja niestety zapowiadają się chłodne. Pojawią się zachmurzenia, a także sporo opadów. Weekend majowy (sobota i niedziela) zapowiada się jako pochmurny, przejaśnienia możliwe będą głównie na północy. Miejscami, zwłaszcza na południu kraju, będzie też deszczowo. Temperatura powietrza kształtować się będzie od 7°C do 14°C, choć w sobotę na krańcach południowo-wschodnich może być nieco cieplej. Wiatr ponownie zmieni swój kierunek na północny.

Majówka 2021 - pogoda we Wrocławiu. Będzie ciepło?

Podobnie jak w całym kraju, na południu również nie zobaczymy zbyt dużo słońca. We Wrocławiu 1 maja możemy się spodziewać temperatury w granicach 14 stopni Celsjusza. Pojawi się też wtedy przelotny deszcz. 2 maja temperatura będzie podobna, pojawi się sporo chmur. W ostatni dzień majówki nadal temperatura będzie w granicach 12-14 stopni Celsjusza i pojawi się spore zachmurzenie.  

Raport z anteny 23.04, godz.10

Najpiękniejsze zabytki Europy. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Partenon?
Zdjęcie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE