Legnica: Kobieta na swojej półce w łazience zamiast kosmetyków znalazła... węża [ZDJĘCIA]

2021-04-21 16:48
Legnica: Kobieta na swojej półce w łazience zamiast kosmetyków znalazła... węża [ZDJĘCIA]
Autor: Materiały prasowe Straży Miejskiej w Legnicy Legnica: Kobieta na swojej półce w łazience zamiast kosmetyków znalazła... węża [ZDJĘCIA]

Wąż zbożowy o długości ponad 1,5 m pojawił się na półce w łazience mieszkanki Legnicy. Skąd się tam wzięło? Tego na razie nie udało się ustalić. Pewne jest jednak to, że widok ten nie był zbyt przyjemny dla kobiety. Na miejscu pojawiła się Straż Miejska z Legnicy i umieścili gada w bezpiecznym miejscu.

Do tego nieprzyjemnego zdarzenia doszło 21 kwietnia w Legnicy przy ul. Gwiezdnej. Kobieta znajdowała się w łazience i niczego nie świadoma, spokojnie sięgnęła po kosmetyki na półce. Ku jej przerażaniu znalazła wśród wstrętnego węża. Gad miał aż 1,5 m długości. Na miejscu pojawił się Patrol Specjalistyczno-Interwencyjny Straży Miejskiej, który odłowił zwierzę.

Skąd wąż wziął się w łazience mieszkanki Legnicy? Patrol dokonał rozpytania między mieszkańcami odnośnie tego, czy czasem komuś nie uciekł. Na chwilę obecną nadal jednak nadal jeszcze tego nie ustalono.  

Decyzją ZKOC wąż został przekazany pod tymczasową opiekę.

Raport z anteny 21.04, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE