Koronawirus we Wrocławiu. Trzy nowe przypadki

2020-03-17 7:21

KORONAWIRUS WE WROCŁAWIU. Statystyki wciąż dramatycznie rosną w górę. Wczoraj wieczorem ministerstwo zdrowia i wojewoda podali informację o trzech nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Ponadto wczoraj wieczorem zmarł pacjent z miejscowości Łańcut.

Trzy kolejne osoby z koronawirusem są na szczęście w stanie dobrym. Potwierdzone przypadki dotyczą: osoby starszej i młodej kobiety - obie są hospitalizowane w szpitalu we Wrocławiu. Oprócz tego jedna młoda kobieta z koronawirusem przebywa na kwarantannie domowej.

Ministerstwo poinformowało o łącznie 21 nowych przypadkach. Oprócz osób z województwa dolnośląskiego są wśród nich pacjenci  z województw: łódzkiego (10 osób), mazowieckiego (5 osób), lubelskiego (1 osoba), wielkopolskiego (1 osoba) i podkarpackiego (również 1 osoba).

Wczoraj wieczorem zmarł pacjent z Łańcuta. To 67-letni mężczyzna. Był w stanie ciężkim.

Koronawirus instrukcja postępowania
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE