Kilkuset rowerzystów wyjedzie na ulice Wrocławia. Pojawią sie utrudnienia i objazdy

2022-06-23 13:15
rower
Autor: pixabay

w związku ze zgłoszonym zgromadzeniem publicznym – Wrocławska Masa Krytyczna - 24 czerwca w godzinach od 20.00 do 21.00 na trasie przejazdu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Rowerzyści wyruszą z placu Bema. Następnie przejadą ulicami: św. Jadwigi, mostem Piaskowym, Grodzką, Nowym Światem, św. Mikołaja do placu JP II, gdzie skierują się w Podwale. Potem Piłsudskiego, Świdnicką, Bożego Ciała, Widok, Kazimierza Wielkiego, Oławską i Traugutta dotrą do placu Społecznego. Skąd przez place Powstańców Warszawy, Społeczny i Grunwaldzki, a następnie ulicami Curie Skłodowskiej, Wajdy, Wróblewskiego, Kopernika dotrą do fontanny przy Hali Stulecia, gdzie nastąpi koniec zgromadzenia.

Głównym celem zgromadzenia jest propagowanie zdrowego trybu życia oraz zrównoważonego transportu w dużym mieście, zwrócenie uwagi na alternatywne dla aut możliwości przemieszczania się w tkance miejskiej. Przedstawienie roweru jako taniego, zdrowego oraz szybkiego środka komunikacji w obrębie miasta.

Zgłoszona liczba uczestników: 300 osób.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE