Letnie Kino

i

Autor: anncapictures z Pixabay

Kino plenerowe na Wyspie Słodowej! Co będzie można obejrzeć?

2022-06-29 10:34

Wyspa Słodowa w wakacyjne czwartki stanie się plenerowym kinem. Łącznie zaplanowano 9 seansów, które będą odbywały się w każdy czwartek wakacji od 30 czerwca. Co będzie można obejrzeć? W jakich godzinach? Sprawdźcie poniżej.

Już 30 czerwca obok Concordii Design na Wyspie Słodowej rusza plenerowe Kino Letnie. Na ekranie wyświetlone zostaną filmowe hity. Organizatorzy starają się tak wybierać tytuły, by dostarczyć widzom wielu emocji od wzruszeń po zabawę. W repertuarze Kina letniego znajdą filmy, które otrzymały Europejską Nagrodę Publiczności LUX. Jest to nagroda przyznawana co roku przez Parlament Europejski i European Film Academy, we współpracy z Komisją Europejską i siecią Europa Cinemas.

Kino plenerowe na Wyspie Słodowej. Repertuar, godziny

Pierwszy seans odbędzie się w czwartek 30 czerwca o godz. 21:30. Wyświetlony zostanie film „Na noże” w reżyserii Riana Johnsona. To czarna komedia kryminalna z gwiazdorską obsadą (wyst. Daniel Craig, Chris Evans, Toni Collete i Jamie Lee-Curtis). Film był nominowany do Oscara, Złotych Globów i nagrody Bafta, a jego sukces zachęcił twórców do pracy nad kolejną częścią.

Pozostałe filmy, które będzie można zobaczyć w lipcu w Kinie letnim Concordia:

  • 7.07, godz. 21.30 – „Na rauszu” reż. Thomas Vinterberg
  • 14.07, godz. 21.30 – „Dzikie historie” reż. Damián Szifrón
  • 21.07, godz. 21.30 – „Toni Erdmann” reż. Maren Ade
  • 28.07, godz. 21.30 – „The Square” reż. Robert Ostlund

Szczegóły sierpniowych projekcji podane zostaną wkrótce.

Wszystkie seanse filmowe są bezpłatne dla publiczności. Na widzów czekać będą wygodne leżaki oraz duży ekran, by każdy mógł się poczuć niemal jak w prawdziwym kinie.

Więcej szczegółów można znaleźć także TUTAJ.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE