Eska Winter City nadal w trasie! Tak się bawiliśmy z Wami w Zieleńcu [ZDJĘCIA]

i

Autor: Materiały Radia Eska Eska Winter City nadal w trasie! Tak się bawiliśmy z Wami w Zieleńcu [ZDJĘCIA]

Eska Winter City nadal w trasie! Gdzie będziemy w najbliższy weekend? [ZDJĘCIA]

2022-02-02 13:24

Eska Winter City nie zwalnia tempa i nadal jeździ na najlepsze stoki narciarskie w Polsce! Ostatnio, ekipa radia Eska Wrocław rozgrzewała Was w Zieleńcu na kompleksie narciarskim Zieleniec Sport Arena - Diamencie. Gdzie pojawimy się teraz? Sprawdźcie poniżej!

Eska Winter City 2022 nadal jeździ z Wami na najlepszych stokach w Polsce! Jesteśmy wszędzie tam, gdzie królują zimowe sporty. Ekipę Radia Eska Wrocław poznacie po pomarańczowych kurtkach i niebieskich spodniach. No i oczywiście snowboard, narty i logo eski - to właśnie te elementy towarzyszą Nam w każdy weekend! Co robimy? Stale przygotowujemy Wam całą moc atrakcji! Na każdym stoku pojawia się studio radiowe, skąd nadawane są specjalne audycje dotyczące Waszej aktywności. Oprócz tego gorące napoje, liczne zabawy, konkursy, nagrody i spotkania z ciekawymi osobami. No i oczywiście - hity na czasie!

Eska Winter City 2022. Tak było w Zieleńcu! 

Ostatnio, ekipa z Eska Wrocław pojawiła się na kompleksie narciarskim Zieleniec Sport Arena - Diamencie. Wasza energia i chęć uczestniczenia w konkursach przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! W naszym mobilnym studiu radiowym mogliście napić się ciepłej herbaty z przefiltrowaną wodą od Aquaphor. Nie zabrakło też śniegu, serdecznych uśmiechów i zimowego szaleństwa! Oprócz tego, udało nam się wylicytować nasze eskowe gadżety w ramach 30. finału WOŚP - i dzięki temu zebraliśmy 5,5 tysiąca złotych! Dziękujemy, że byliście z Nami!

Eska Winter City nadal w trasie! Gdzie będziemy w najbliższy weekend? [ZDJĘCIA]

i

Autor: Materiały Radia Eska Eska Winter City nadal w trasie! Gdzie będziemy w najbliższy weekend? [ZDJĘCIA]
Eska Winter City nadal w trasie! Gdzie będziemy w najbliższy weekend? [ZDJĘCIA]

i

Autor: Materiały Radia Eska Eska Winter City nadal w trasie! Gdzie będziemy w najbliższy weekend? [ZDJĘCIA]

Eska Winter City. Gdzie będziemy w dniach 4-6.02?

Gdzie będziemy w najbliższy weekend? Tym razem ekipa Eska Winter City zawita w Winterpol Karpacz Biały Jar. Szukajcie nas na stoku w piątek w godz. 16:00-20:00, w sobotę w godz. 11:00-20:00, a w niedzielę od 11:00-16:00

Cały czas trwa konkurs, w którym możecie wygrać odjazdową deskę snowboardową albo głośniki JBL! 

Wystarczy, że wrzucicie swoją zimową fotkę na wintercity.eska.pl. 

Słuchajcie nas też na 104,9 FM, wpadajcie na www.eska.pl/wroclaw/ i śledźcie naszego fanpejdża!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE