Dolnośląskie. Śmietelny wypadek w Szczytnej! Policjanci ustalają przyczynę

2022-05-26 13:50
Dolnośląskie. Śmietelny wypadek w Szczytnej! Policjanci ustalają przyczynę
Autor: Materiały prasowe Policja Dolnośląska Dolnośląskie. Śmietelny wypadek w Szczytnej! Policjanci ustalają przyczynę

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, który miał miejsce w środę w Szczytnej. Na drodze śmierć poniósł 22-letni mężczyzna. Policjanci apelują o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze.

Do tego tragicznego wypadku doszło wczoraj około godz. 14.30 na drodze krajowej nr 8 w Szczytnej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki BMW, 22-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, podczas manewru wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym. W wyniku wypadku kierujący samochodem osobowym poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierujących o bezpieczną jazdę. Zachowajmy ostrożność i rozwagę - piszą w komunikacie. Przypominają o przepisach ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Chwila nieuwagi może zakończyć się niestety tragicznie.

W związku z tym zdarzeniem kolejny raz policjanci zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie zasad bezpieczeństwa.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE