Dolnośląskie. Płonie hala produkcyjna ze zniczami! [FILM]

2022-04-04 8:22
Dolnośląskie. Płonie hala produkcyjna ze zniczami! [FILM]
Autor: screen: www.facebook.com/olawa24/videos/3176214389364907 Dolnośląskie. Płonie hala produkcyjna ze zniczami! [FILM]

W miejscowości Bystrzyca na Dolnym Śląsku płonie hala produkcyjna, w której wyrabiane i składowane były znicze. Nie ma osób poszkodowanych. Na miejscu pracują 24 zastępy strażaków.

Dyżurny wojewódzkiego stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu poinformował w poniedziałek PAP, że w miejscowości Bystrzyca w powiecie oławskim płonie hala, w której produkowane i składowane były znicze nagrobne.

"To duży powierzchniowo obiekt o wielkości 150 metrów na 30 metrów. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych, nie była też konieczna ewakuacja okolicznych mieszkańców" - powiedział dyżurny.

Dodał, że na miejscu pracują 24 zastępy strażaków, które gaszą pożar.

QUIZ. Jesteś mistrzem kierownicy? Te pytania to zweryfikują!

Pytanie 1 z 12
Przejazd na czerwonym świetle. Jest dozwolony…

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE