Dolnośląskie. Kreatywna księgowa w trzy lata przelała na swoje konto ponad milion zł!

2022-01-12 14:49
Banknoty pieniądze złoty polski
Autor: SUPER EXPRESS Banknoty pieniądze złoty polski

Księgową, która w ciągu trzech lat przelała na swoje konto 1,1 mln zł, zatrzymali jeleniogórscy policjanci. 38-latka usłyszała 149 zarzutów. Grozi jej do 10 lat więzienia.

Jak poinformowała we wtorek rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska, 38-letnia księgowa pracowała dla jednej z placówek medycznych.

Kobieta przez trzy lata przelewała na swoje konto powierzane jej pieniądze. W ten sposób "wzbogaciła" się o ponad 1,1 mln zł.

- Kobieta, aby nie wzbudzać podejrzeń, miesięcznie przelewała na swoje konto po kilka tysięcy złotych. W tej sprawie przedstawiono jej aż 149 zarzutów – powiedziała rzeczniczka.

38-latce grozi do 10 lat więzienia. Na poczet przyszłych kar prokurator zabezpieczył majątek kobiety o wartości ponad 1,6 mln zł.

QUIZ. Czy masz wysoko rozwiniętą intuicję?

Pytanie 1 z 9
Śni Ci się bliska osoba. Co robisz po przebudzeniu?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 12.01 (Goście: Krzysztof Bosak - Konfederacja oraz Kazimierz Krupa - publicysta ekonomiczny) Sedno Sprawy: Marcin Kierwiński
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE