Budowa nowych basenów Aquaparku na finiszu! Zobacz, co zmieni się po otwarciu obiektu

2020-05-22 8:00
Budowa nowych basenów Aquaparku na finiszu! Zobacz co zmieni sie po otwarciu obiektu
Autor: Krzysiek Staszkiewicz Budowa nowych basenów Aquaparku na finiszu! Zobacz co zmieni sie po otwarciu obiektu

Budowa nowych basenów w aquaparku idzie pełną parą. Przypomnijmy: na zewnątrz powstają dwie nowe niecki, wejście letnie i szatnie. Mimo że spółka ponosi straty w związku z epidemią, termin budowy nie jest zagrożony. Ale to nie jedyna niespodzianka, która czeka nas po otwarciu pływali.

Dwa nowe baseny zajmują miejsce, gdzie kiedyś można było wypocząć na leżakach. - Na szczęście miasto zgodziło się na powiększenie terenu aquaparku i część Wzgórza Andersa jest teraz terenem aquaparku. Planujemy też nową atrakcje dla najmłodszych. Będzie to coś w stylu placu zabaw, ale w dużo ciekawszej formie - mówi Anna Lisowska, kierownik do spraw komunikacji Aquaparku Wrocław.

Dzięki temu, że nie ma ruchu w obiekcie, przedstawiciele aquaparku mogli niektóre prace wykonać wcześniej niż zamierzali. - Chociażby wyremontowanie wszystkich ław w saunach. Wyremontowaliśmy też wszystkie toalety w strefie basenów rekreacyjnych. Kolejną bardzo dużą zmianą jest nowa szatnia w saunarium. Jeszcze jedną taka inwestycją, na którą wszyscy czekali jest poszerzenie ogrodu saunowego i to też dzieje się teraz. Te wszystkie inwestycje były planowane na kolejne miesiące - dodaje Anna Lisowska.

Nowe baseny zewnętrzne mają zostać otwarte z początkiem wakacji, czyli z końcem czerwca. Jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli.​

COŚ DOBREGO #21
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE