Robotnik kompletnie zniszczył wyremontowaną łazienkę

i

Autor: Canva Robotnik kompletnie zniszczył wyremontowaną łazienkę

Nie zapłaciła za remont łazienki. Wkurzony budowlaniec odwiedził ją z młotem do wyburzania! [VIDEO]

2021-09-27 11:15

Remont – to słowo, które budzi u wielu osób ból głowy. Dlaczego tak jest? Liczba ogłaszających się „speców od wszystkiego” jest duża. Trudno jednak znaleźć takiego budowlańca, który wykona swoje usługi dobrze i w cenie, która nie zrujnuje nam całkowicie budżetu domowego. Zobaczcie co przydarzyło się kobiecie, która nie była zadowolona z wykonanego remontu łazienki.

Do nietypowego wydarzenia, doszło w mieszkaniu pewnej kobiety z Kolorado. Zdecydowała się ona na remont łazienki i dogadała z fachowcem, który miał go dla niej wykonać. Efekt końcowy, który zastała mocno ją rozczarował. Jakość wykonania remontu mocno odbiegała od jakości, na jaką liczyła kobieta. Za wykonanie remontu łazienki wstępnie kobieta miała zapłacić budowlańcowi 7555 dolarów (ok. 29 700 zł). Kiedy jednak zobaczyła efekt końcowy, który zdecydowanie nie spełniał jej oczekiwań zapłaciła wykonawcy jedynie 3330 dolarów. Reszta, czyli 4225 dolarów, miała wkrótce trafić na konto wykonawcy – jednak tak się nie stało. Amber Truckę – która zleciła remont, powiedziała, że nie jest zadowolona z remontu, który jej zdaniem wyszedł „koszmarnie”. Amber nie była pewna, czy jej ocena jakości wykonanej pracy jest zasadna, dlatego zrobiła zdjęcia łazienki po remoncie i opublikowała je w sieci. Poprosiła o ocenę innych. Podobno otrzymała setki komentarzy ludzi, którzy byli zdania, że remont należy powtórzyć. Jednak brak pełnej zapłaty za wykonaną pracę spowodował, że zdenerwowany robotnik odwiedził kobietę w domu z wielkim młotem, którym doszczętnie zniszczył wszystko, co wcześniej wykonał. Cały incydent został nagrany na komórkę, a Amber Trucker planuje podać do sądu robotnika, który wtargnął do jej domu. W też mieliście problemy z budowlańcami? Napiszcie nam o tym w komentarzach!

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nietypowa kradzież w sklepie elektronicznym