Weekendowe czipowanie kotów na Pradze-Południe! Gdzie i kiedy zaczipujemy kota za darmo?

2021-05-12 14:34
Weekendowe czipowanie kotów na Pradze-Południe! Gdzie i kiedy zaczipujemy kota za darmo?
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Weekendowe czipowanie kotów na Pradze-Południe! To świata wiadomość dla wszystkich posiadaczy kotów! Jeśli obawiacie się, że wasz zwierzak może kiedyś zaginąć, to koniecznie pomyślcie o odpowiednim zabezpieczeniu! Gdzie i kiedy zaczipujemy kota za darmo? Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule!

Akcja darmowego czipowania kotów na Pradze-Południe odbędzie się 23 maja (niedziela) w godz. 12 - 16 w Dzielnicowym Biurze Finansowania Oświaty przy ul. Grochowskiej 262. „Kochasz swojego kota? Podaruj mu wyjątkowy prezent – tożsamość. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty i książeczkę zdrowia kota. Czipowanie to jedno małe ukłucie, a zabezpieczenie na całe kocie życie.

Ukradł 800 tysięcy, wpadł po 20 sekundach

Czipy dla kotów - rejestracja

,,Czipy zostaną przez nas zarejestrowane z bazie Safe-Animal w ciągu maksymalnie 7 dni od wydarzenia, o czym zostaną Państwo poinformowani smsem” - informują organizatorzy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze