Sędzia z bronią

i

Autor: Fot. screen YouTube beIN SPORTS USA / https://www.youtube.com/channel/UC0YatYmg5JRYzXJPxIdRd8g Sędzia z bronią

Sędzia z PISTOLETEM na meczu! Uzbrojony arbiter krążył po boisku [WIDEO]

2021-08-25 10:50

Dla tego sędziego gwizdek oraz żółte i czerwone kartki najwyraźniej nie wystarczają. Podczas jednego z meczów dobył pistoletu! Do sieci trafiło wideo, na którym widzimy, jak z bronią w ręku chodzi między kibicami. Nagranie znajdziecie w naszym artykule.

Sędzia wyciągnął pistolet podczas meczu! Na wyposażeniu sędziego znajduje się gwizdek oraz żółta i czerwona kartka, którymi karze zawodników. Co jednak zrobić, gdy trzeba zdyscyplinować kibiców? Ten sędzia, zamiast zdać się na służby porządkowe, wolał dodać do swojego ekwipunku broń palną. Wszystko po to, by uspokoić rozwścieczonych kibiców, którzy wtargnęli na murawę. Na krótkim filmiku wyraźnie widać połyskującą broń w dłoni arbitra, który chodzi między ludźmi znajdującymi się na boisku. To widzowie jednej z drużyn, którzy nie zgadzali się z kilkoma decyzjami arbitra. Ten, obawiając się zamieszek, wyciągnął pistolet. W dalszej części artykuły znajdziecie wideo pokazujące całe zajście.

Sanah w wersji Shanguy. Urocza wersja hitu Szampan!

Sędzia chciał się bronić przed tłumem

Do zdarzenia doszło podczas meczu rozgrywanego w Copan w Hondurasie. Przeciwko sobie grały dwie amatorskie drużyny. Kibice jednej z nich przerwali spotkanie wkraczając na boisko. Nie zgadzali się bowiem z decyzjami sędziego. Wówczas on wyciągnął broń. Świadkowie donosili, że oddał kilka strzałów ostrzegawczych w ziemię, by pokazać, że broń jest naładowana. Kibice zaczęli się wycofywać, a wraz z nimi także piłkarze. Zobaczcie, jak to wyglądało.

Honduras w ostatnim czasie cierpi z powodu społeczno-gospodarczego kryzysu. Nastroje są bardzo napięte, przez co w powietrzu wisi przemoc. To mogłoby wyjaśniać nietypowe wyposażenie sędziego.