dziecko

i

Autor: pixabay

Rodzice pozwali syna o to, że... nie dał im wnuka! Chcą ogromnego odszkodowania

2022-05-13 10:03

Rodzice pozwali swojego syna i jego żonę o to, że po 6-ściu latach małżeństwa nie doczekali się wnuka. Swój nietypowy pomysł argumentują tym, że wyprawili mu huczne wesele, a ponadto przez wiele lat wspomagali mężczyznę finansowo i to dzięki nim, udało mu się zostać pilotem. Żądają odszkodowania w wysokości 650 000 dolarów.

Jak informuje www.bbc.com, para mieszkająca w północnoindyjskim stanie Uttarakhand pozywa swojego jedynego syna i jego żonę za to, że po sześciu latach małżeństwa nie urodziła im wnuka. Sanjeev i Sadhana Prasad - lat 61 i 57 - twierdzą, że wykorzystali swoje oszczędności na wychowanie syna, płacąc za szkolenie pilota i wystawny ślub. W związku z tym, oczekiwali wnuka. Żądają odszkodowania w wysokości prawie 650 000 dolarów (525 000 funtów), jeśli w ciągu roku się nie pojawi.

Syn i jego żona nie skomentowali sprawy w mediach.

Pozew małżeństwa złożony został w związku z „molestowaniem psychicznym”.

Pan Prasad powiedział, że wydał wszystkie swoje oszczędności na syna, wysyłając go do Stanów Zjednoczonych w 2006 r. na szkolenie pilotażowe za 65 000 USD. Gdy ten wrócił do Indii w 2007 roku, nie miał pracy i rodzice wspierali go finansowo przez ponad dwa lata.

Rodzice dodają, że zapłacili za przyjęcie weselne w pięciogwiazdkowym hotelu, luksusowy samochód wart 80 000 dolarów i miesiąc miodowy za granicą.

Adwokat pary, AK Srivastava, powiedział The National, że para zażądała pieniędzy „z powodu psychicznego okrucieństwa”.

"Marzeniem każdego rodzica jest zostać dziadkiem. Od lat czekali na wnuka" - podkreślił.

Pozew zostanie rozpatrzony przez sąd 17 maja.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]!