Wydarzenia

Pożar w Instytucie Migracji w Meksyku. Nie żyje co najmniej 37 osób

2023-03-28 10:57

We wtorek, 28 marca 2023 roku, doszło do pożaru w Instytucie Migracji w meksykańskim Ciudad Juarez na granicy z USA. W płomieniach zginęło co najmniej 37 osób. Liczba rannych nie jest obecnie znana. Taką informację podały cytowane przez CNN władze stanu Chihuahua.

Pożar w Instytucie Migracji w Meksyku

We wtorek, 28 marca 2023 roku, doszło do pożaru w Instytucie Migracji w meksykańskim Ciudad Juarez na granicy z USA. Ogień pojawił się po tym, gdy władze zatrzymały na ulicach miasta ponad 70 migrantów. W wyniku pożaru zginęło co najmniej 37 osób. Nie jest znana liczba rannych.

Półtoramilionowe Ciudad Juarez leży na granicy z USA, przylegając do teksaskiego El Paso. Jest jednym z punktów, do którego ciągną mieszkańcy Ameryki Południowej, chcący przedostać się do Stanów Zjednoczonych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ. Najsłynniejsze loga na świecie. Widzicie te symbole codziennie, wybaczamy tylko dwa błędy!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Czerwona litera N to logo znanej platformy streamingowej. Chodzi o...
J. KOWALSKI: TRZEBA NAŁOŻYĆ CŁA NA ZBOŻA Z UKRAINY
Źródło: Pożar w Instytucie Migracji w Meksyku. Nie żyje co najmniej 37 osób
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE