Pijana lekarka zatrzymana podczas 24-godzinnego dyżuru! Ile miała promili?

2021-12-13 16:08
Pijana lekarka zatrzymana podczas dyżuru! Ile miała promili?
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Pijana lekarka zatrzymana podczas dyżuru! Ile miała promili?

Pijana lekarka zatrzymana podczas dyżuru! Pracowała w niedzielę na oddziale ratunkowym w puckim szpitalu. Kobieta, zatrudniona jako lekarz ogólny, pełniła 24-godziny dyżur. Ile miała promili?

Pijana lekarka na 24-godzinnym dyżurze! Miała blisko 2,5 promila. Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku Łukasz Brzeziński poinformował, że kobieta została zatrzymana w niedzielę po południu.

- Oficer dyżurny puckiej policji odebrał zgłoszenie z informacją, że pełniąca dyżur w puckim szpitalu lekarka prawdopodobnie jest nietrzeźwa. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce został wysłany policyjny patrol - dodał Łukasz Brzeziński. Na miejscu policjanci potwierdzili informacje anonimowego rozmówcy.

Czytaj także: PIĄTA fala pandemii nieunikniona? Rząd już o niej mówi. Kiedy się jej spodziewać?

Kiedy policjanci przebadali dyżurującą na oddziale ratunkowym 49-letnia lekarkę, wynik wskazał prawie 2,5 promila. Funkcjonariusze przesłuchali personel medyczny, zabezpieczyli dokumentację medyczną świadczącą o przyjmowaniu w trakcie dyżuru przez lekarkę pacjentów.

 Jeżeli okaże się, że lekarka naraziła swoich pacjentów na utratę zdrowia lub życia, może jej grozić do 3 lat więzienia. Teraz o jej dalszych losach zadecyduje prokurator.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Nagrody Darwina, czyli najabsurdalniejsze śmierci w historii. Czy to się mogło wydarzyć?

Pytanie 1 z 15
34-latek z USA chciał naprawić swoje auto w czasie... jazdy po autostradzie. Gdy usłyszał w swojej ciężarówce stukanie od dołu, poprosił kolegą o potrzymanie kierownicy a sam zanurkował pod pojazd
Aranżacja wigilijnego stołu. Jak łatwo i szybko stworzyć świąteczny klimat
Źródło: Pijana lekarka zatrzymana podczas 24-godzinnego dyżuru! Ile miała promili?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze