Pijana lekarka zatrzymana podczas dyżuru! Ile miała promili?

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Pijana lekarka zatrzymana podczas dyżuru! Ile miała promili?

Pijana lekarka zatrzymana podczas 24-godzinnego dyżuru! Ile miała promili?

2021-12-13 16:08

Pijana lekarka zatrzymana podczas dyżuru! Pracowała w niedzielę na oddziale ratunkowym w puckim szpitalu. Kobieta, zatrudniona jako lekarz ogólny, pełniła 24-godziny dyżur. Ile miała promili?

Pijana lekarka na 24-godzinnym dyżurze! Miała blisko 2,5 promila. Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku Łukasz Brzeziński poinformował, że kobieta została zatrzymana w niedzielę po południu.

- Oficer dyżurny puckiej policji odebrał zgłoszenie z informacją, że pełniąca dyżur w puckim szpitalu lekarka prawdopodobnie jest nietrzeźwa. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce został wysłany policyjny patrol - dodał Łukasz Brzeziński. Na miejscu policjanci potwierdzili informacje anonimowego rozmówcy.

Czytaj także: PIĄTA fala pandemii nieunikniona? Rząd już o niej mówi. Kiedy się jej spodziewać?

Kiedy policjanci przebadali dyżurującą na oddziale ratunkowym 49-letnia lekarkę, wynik wskazał prawie 2,5 promila. Funkcjonariusze przesłuchali personel medyczny, zabezpieczyli dokumentację medyczną świadczącą o przyjmowaniu w trakcie dyżuru przez lekarkę pacjentów.

 Jeżeli okaże się, że lekarka naraziła swoich pacjentów na utratę zdrowia lub życia, może jej grozić do 3 lat więzienia. Teraz o jej dalszych losach zadecyduje prokurator.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Nagrody Darwina, czyli najabsurdalniejsze śmierci w historii. Czy to się mogło wydarzyć?

Pytanie 1 z 15
34-latek z USA chciał naprawić swoje auto w czasie... jazdy po autostradzie. Gdy usłyszał w swojej ciężarówce stukanie od dołu, poprosił kolegą o potrzymanie kierownicy a sam zanurkował pod pojazd
Aranżacja wigilijnego stołu. Jak łatwo i szybko stworzyć świąteczny klimat
Źródło: Pijana lekarka zatrzymana podczas 24-godzinnego dyżuru! Ile miała promili?