Zarobki w marketach

i

Autor: Pixabay.com

Lidl: podwyżki dla pracowników. Więcej zarobią też w innych marketach! Tu ZAROBISZ NAJWIĘCEJ!

2021-03-08 9:00

Lidl: podwyżki dla pracowników w 2021 r. zostały zapowiedziane już na początku roku. Jednak nie jest to jedyna sieć sklepów, gdzie pracownicy zarobią więcej pieniędzy. Szukasz pracy w markecie? Upewnij się, że wybierzesz ten, w którym będziesz mógł zarobić najwięcej. Sprawdziliśmy, w których marketach wzrosły wynagrodzenia i gdzie można zarobić najwięcej.

Lidl: podwyżki dla pracowników oficjalnie zapowiedziane i wprowadzone! Inne wielkie sieci handlowe także nie ustają w bojach o pracowników. A co jest najlepszym sposobem, by przyciągnąć nowych, chętnych do pracy ludzi? Oczywiście zarobki. Nie ukrywajmy też, że w ostatnim czasie rosną w naszym kraju koszty życia. Dlatego - by zachować konkurencyjność na rynku pracy, sklepy zwiększają wynagrodzenia, także dla nowych pracowników.

Jako pierwsza w tym roku - w styczniu 2021 r. - podwyżki dla swoich pracowników wprowadziła Biedronka. Co ważne, podwyżki w tej sieci dyskontów dotyczą nie tylko już zatrudnionych osób, ale także ludzi, którzy dopiero rozpoczynają pracę. Wkrótce, za jej przykładem poszły też inne sieci.

Jak informuje portal Bankier.pl, początkujący pracownicy zatrudnieni na stanowisku sprzedawcy-kasjera, mogą zarobić od 3250 zł do 3600 zł brutto. Sprzedawcy, którzy przepracowali trzy lata i więcej, zarobią 3400-3850 zł brutto. Wysokość ich zarobków zależy od kosztów życia w miejscu, w którym pracują.

W drugiej połowie stycznia, podwyżki zapowiedział również Kaufland. W życie wejść mają w marcu 2021 r. Po ich wprowadzeniu, zarobki na stanowisku kasjer-sprzedawca wynieść mogą nawet 4100 zł brutto.

Lidl: podwyżki dla pracowników 2021

W lutym, dobrą informację usłyszeli z kolei pracownicy Lidla. Również tutaj, wynagrodzenia mają wzrosnąć od początku marca. Tutaj, na początku zatrudnienia, pracownicy zarabiać będą od 3550 zł brutto do 4350 zł. Po dwóch latach wynagrodzenie ma wzrosnąć.

Poza wyższymi zarobkami, pracownicy, którzy są zatrudnieni co najmniej od pół roku, otrzymać mają nagrodę roczną.

Zarobki gwiazd w czasie koronawirusa. Vlog Ewy Wąsikowskiej