„La Stampa”: Putin przeszedł operację na raka. Zastąpi go sobowtór

i

Autor: PAP/EPA/MIKHAEL KLIMENTYEV/SPUTNIK/KREMLIN POOL

„La Stampa”: Putin przeszedł operację na raka. Zastąpi go sobowtór

2022-05-17 10:04

Prezydent Rosji Władimir Putin przeszedł operację w nocy z poniedziałku na wtorek - podał włoski dziennik "La Stampa" powołując się na swoje niesprecyzowane źródła. Powodem operacji ma być rak, na który choruje Putin. Co ważne, rezultat operacji Putina będzie znany w najbliższych dniach. Pod nieobecność prezydenta, zastąpić go ma sobowtór.

Stan zdrowia Władimira Putina jest tematem dyskusji od dłuższego czasu. Co chwilę powracają nowe wątki, które wskazują, że prezydent Rosji cierpi na poważne dolegliwości. Tym razem włoski dziennik „La Stampa” donosi, że Putin przeszedł operację, a jej powodem ma być rak, na który cierpi dyktator. Operację przeprowadzono w jednym z moskiewskich szpitali nocą, aby zapewnić maksymalną dyskrecję. Jak twierdzą cytowane przez włoską gazetę źródła, rezultat operacji Putina będzie znany za pięć dni.

Lot nad rondem w Chorzowie

Putin przeszedł operację. Zastąpi go sobowtór

Włoski dziennikarz, który podał tę informację, napisał, że w celu ukrycia nieobecności Putina i stworzenia wrażenia, że nadal kontroluje on sytuację w kraju, rosyjskie służby specjalne stworzyły plan jego zastąpienia przez sobowtóra przez co najmniej 10 dni. Ma on pokazywać się publicznie.

Putin przeszedł operację. Ma raka krwi?

Zaledwie kilka dni temu „New Lines Magazine” poinformował, że dotarł do nagrania, na którym jeden z rosyjskich oligarchów (nieujawniony z nazwiska) zapewnia, że stan zdrowia Władimira Putina jest fatalny. Rosyjski prezydent, według podanych przez magazyn informacji ma cierpieć na raka krwi.

Sonda
Czy wojna w Ukrainie zakończy się w maju?

Kim naprawdę jest Putin i jak doszedł do władzy?

Posłuchaj podcastu i dowiedz się więcej!

Listen to "Poznajemy historię Władimira Putina - najbardziej znienawidzonego człowieka świata" on Spreaker.