Kiedy otwarcie fryzjerów i salonów kosmetycznych? Nowe obostrzenia po 18 kwietnia

i

Autor: Pixaby Przepustki covidowe OBOWIĄZKOWE w kolejnych miejscach. Lista się wydłuża!

Kiedy otwarcie fryzjerów i salonów kosmetycznych? Kiedy fryzjerzy zostaną otwarci?

2021-04-30 7:56

Otwarcie fryzjerów. Kiedy nastąpi? Wiele osób zadawało sobie to pytanie. Minister zdrowia podczas środowej konferencji prasowej ogłosił luzowanie obostrzeń w całej Polsce. Dotyczy to wielu branż. Fryzjerzy otwarci będą już w całej Polsce. To świetna wiadomość dla mieszkańców sześciu województw, gdzie wciąż zamknięte są salony. Kiedy otwarcie fryzjerów i salonów kosmetycznych? Sprawdźcie w naszym materiale.

Kiedy otwarcie fryzjerów? Nowe obostrzenia po 25 kwietnia

Minister zdrowia na konferencji prasowej 21 kwietnia 2021 ogłosił luzowanie obostrzeń w niektórych województwach. W poniedziałek, 26 kwietnia dzieci powróciły do szkół i uczą się hybrydowo. To jednak jeszcze nie wszystko. Nastąpiło również otwarcie fryzjerów. Jednak nie we wszystkich województwach. Fryzjerzy otwarci zostali tylko w 11 regionach. Chodziło o miejsca, gdzie znacznie spadła liczba zachorowań na koronawirusa. W województwach: śląskim, dolnośląskim, wielkopolskim, łódzkim i opolskim obostrzenia zostały zachowane. Mieszkańcy tych regionów zastanawiali się, kiedy otwarcie fryzjerów nastąpi też u nich. Sprawa wyjaśniła się podczas ostatniej konferencji prasowej ministra zdrowa! Kiedy fryzjerzy zostaną otwarci w całej Polsce?

Raport z anteny 27.04, godz.10

Otwarcie fryzjerów. Kiedy pójdziemy do fryzjera?

Otwarcia fryzjerów wypatrywała spora część osób. Salony zostały zamknięte tuż przed świętami wielkanocnymi. Fryzjerzy i kosmetyczki przed Wielkanocą byli okupowani. Nie wszyscy zdążyli więc udać się na upiększający zabieg. Stąd tak duże wyczekiwanie otwarcia fryzjerów. Po wznowieniu działalności w 11 województwach Polacy rzucili się do salonów. Na obcięcie trzeba było czekać od kilku dni do nawet dwóch tygodni. Mieszkańcy sześciu województwa i tak patrzyli na to z zazdrością. Teraz i oni będą mogli wybrać się do solony. Otwarcie fryzjerów w całej Polsce nastąpi 1 maja. Jest to jednak święto i dzień wolny od pracy. Oznacza to, że fryzjerzy otwarci z pewnością zostaną w poniedziałek, 4 maja.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków