Ile zarabiają policjanci? Niektórzy wyciągają nawet KILKANAŚCIE TYSIĘCY miesięcznie!

2021-01-18 15:09
Zgłoszenie odebrali policjanci z Poznania
Autor: Wielkopolska Policja Zgłoszenie odebrali policjanci z Poznania

W opinii publicznej pokutuje opinia, że policjanci zarabiają bardzo mało. Okazuje się jednak, że nie wszyscy zatrudnieni w policji mogą narzekać na zarobki. Oczywiście wszystko zależy od stanowiska. Kto w policji zarabia najwięcej? Zobaczcie zarobki policjantów!

W policji cały czas brakuje rąk do pracy. Funkcjonariusze zachęcają do służby między innymi podwyżkami. W policji już nikt nie zarabia poniżej 2500 złotych, co jeszcze jakiś czas temu wcale nie było zaskoczeniem. Policjantów najbardziej brakuje w Warszawie, w zachodnich województwach czy na Pomorzu. Tymczasem w serwisie info.policja.pl pojawiły się dane dotyczących zarobków policjantów w 2020 roku. Te wahają się od niecałych 3 tysięcy do blisko 17 tysięcy złotych. Kto w policji zarabia najwięcej? Zobaczcie w galerii poniżej. WAŻNE, podane na grafikach kwoty są kwotami netto, czyli NA RĘKĘ. 

ESKA XD #014

QUIZ. Największe wpadki prezydentów Polski. Tego nie dało się zapomnieć?

Pytanie 1 z 15
Który z nich miał cierpieć na "pourazowy zespół przeciążeniowy goleni prawej" podczas wizyty w Charkowie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze